Przytulne M3, rozkładowe na Chojnach

Miejscowość:
Łódź
Powiat:
Łódź
Województwo:
łódzkie
Dla ilu osób:
4-6
Status mieszkania:
Samodzielne / Незалежний
Rodzaj:
w bloku / в блоці
Termin od:
14/12/2022
Termin do:
23/12/2022
Informacje dodatkowe:
wynajmę M3 na Chojnach
Od zaraz dostępne mieszkanie na Chojnach, wynajem 51m2.

W skład w pełni rozkładowego mieszkania wchodzą:
– kuchnia
– duży pokój
– mały pokój
– łazienka
– WC

Mieszkanie w pełni umeblowane, komfortowe. Znajduje się na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Społecznej na osiedlu Chojny.

WYPOSAŻENIE: łazienka: osobne – wanna i kabina prysznicowa, pralka; kuchnia: lodówka, kuchnia gazowa z elektrycznym piekarnikiem; WC oddzielne od łazienki; w mieszkaniu na podłogach panele i terakota; podłączone: telewizja i Internet (TOYA). Znajduje się na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Społecznej na osiedlu Chojny.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA. Mieszkanie położone jest w cichym miejscu, pełnym zieleni. W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła, płace zabaw, przychodnia zdrowia, kościół, supermarkety, sklep mięsny, warzywniaki, centrum handlowe (5 min. pieszo), restauracje, kawiarnie (10 min. pieszo), park Stawy Jana (20 min. pieszo), połączenie z MPK (5 min. pieszo), dojazd do Rzgowskiej (10 min. pieszo, 2 min. autem).

Mieszkanie dostępne od zaraz, preferowany wynajem długoterminowy w formie najmu okazjonalnego

Koszt: 2000 wynajem + rachunki (czynsz do Spółdzielni Mieszkaniowej: 500zł + opłaty licznikowe: prąd, woda, gaz, wywóz śmieci, centralne ogrzewanie) Kaucja zwrotna 2000 zł.

Wynajem okazjonalny.
Kontakt – telefon:
695524940